Museum BroekerVeiling

Museum BroekerVeiling is een museum in een prachtige historische setting. Een veilinghuis op water in de stijl van de late Jugendstil met prachtige details. Zelfs de originele veilingklok uit 1903 is er nog. 'Een gebouw dat met niets anders te vergelijken is, uniek voor Nederland en ver daarbuiten', vertelt de conservator. Maar volgens de keurmeester van toen 'Gewoon een houten hok, waarin geld verdient moet worden.' De BroekerVeiling was van 1912 tot 1973 samen met een aantal andere veilingen het hart van de tuinbouwcultuur in Noord-Holland.

Locatie:Broekerplein 10, 1721CX Broek op Langedijk
Routebeschijving
Website:https://broekerveiling.nl/
Openingstijden:Openingstijden
Toegankelijkheid:
  • Rolstoelvriendelijk
  • Geleidehonden toegestaan
  • Demonstraties

Hoe toegankelijk is dit museum?

Het museum heeft speciale rolstoelplaatsen in de boot en in de veiling, ook is er een rolstoelvriendelijke route in het museum waardoor je niks hoeft te missen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Font Resize
Contrast